شاید امروز یکی از مهمترین ابزار برای معرفی افراد، سازمانها و شرکتها، ارائه پایگاه اینترنتی( وب سایت) باشد که بستری مناسب برای معارفه، تبادل اطلاعات و معرفی محصولات و خدمات است. این امر به سهولت و با هزینه اندکی جهت شرکتها، سازمانها و افراد از طریق معرفی پایگاه اینترتی مقدور می باشد.

نکته بسیار مهم آن است که آیا شرکتی که این خدمات را به شما ارائه می نماید، از پایداری و ثبات و تجربه کافی در ارائه خدمات خود برخوردار است یاخیر؟

 شرکت سروش ماندگار  این امکان را برای کاربران فراهم نموده که با ارائه خدماتی پیشرفته و مطابق با آخرین استانداردهای جهانی به یاری نمایندگی های خود در ایران، سوئد، انگلیس و امارات متحده عربی و استفاده از فضای امن دیتاسنترهای باتجربه و قدرتمند دنیا به ارائه انواع سرویس های فضای اینترنتی Web-Hosting همانند پست الکترونیک، DNS،FTP را با کیفیتی مناسب و در سطح جهانی نماید.

موسسه سروش ماندگار به شناسه ملی : 10103142524 و شماره ثبت : 19832 (پیگیری صحت ثبت موسسه) از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات انفورماتیک و خدمات تخصصی میزبانی وب ، هاستینگ، ثبت دامنه های مختلف اینترنتی، طراحی و برنامه نویسی سفارشی وب سایت  آغاز نمود و با بهره گیری از تیمی حرفه ای، مجرب و متخصص واحد هاستینگ خود با نام تجاری سروش هاست را احداث نمود.
سروش هاست  با فراهم آوردن مجموعه ای از قدرتمندترین سرورها در دیتاسنتر معتبر واقع در (اتحادیه اروپا) قادر به ارائه ی خدمات هاستینگ در بالاترین سطح کیفی و ایمنی و بدون هیچ گونه نگرانی از مشکلات احتمالی ناشی از تحریم دیتاسنترهای آمریکایی خواهد بود. 
هدف ما فراهم آوردن با کیفیت ترین و ایمن ترین سرویس ها با مناسب ترین قیمت های ممکن به همراه پشتیبانی 24 ساعته (به همراه قرار دادد مکتوب ) است و ما برای نیل به این مقصود دائما در حال تلاش برای ارتقا و بهبود کیفیت سرویس هایمان بدون لحاظ کردن هر گونه هزینه ی اضافی برای مشتریانمان هستیم .

شما نیز می توانید با دریافت خدمات از ما ، لذت شیرین امنیت را تجربه کنید

 

 سروش ماندگار ::: طراحی سایت ، مدیریت محتوای وب سایت ، بهینه سازی جستجو ، هاست و ثبت دامنه ، طراحی گرافیک ، فیلمبرداری و تدوین فیلم ، پیامک تبلیغاتی
آخرین پروژه ها    |    سمعی بصری    |    نقشه سایت    |